Ikona wyszukiwania Szukaj
Nasze serwisy
logo nagłówka2
Ikona kola zebatego - ustawienia
Ikona wersji kontrastowej
Ikona powiekszenia czcionki
Ikona zmniejszenia czcionki

Nasze serwisy

DIP

Zapraszamy na spotkania dotyczące pożyczek dla przedsiębiorców

03.10.2017 Kategoria: jak uzyskać dofinansowanie, Kim jestem, przedsiębiorca, Szkolenia i konferencje, Szkolenie, Temat, Wiadomości

Dolnośląskie Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich (PIFE) zapraszają na spotkania informacyjne dotyczące wsparcia dla przedsiębiorców w ramach mechanizmów pożyczkowych. Najbliższe spotkania odbędą się we Wrocławiu (16 października) i w Legnicy (17 października).

Celem spotkań jest prezentacja możliwości wsparcia dostępnych na rozwój działalności gospodarczej w ramach instrumentów zwrotnych. Przedstawiciele Banku Gospodarstwa Krajowego omówią założenia i warunki ubiegania się o niskooprocentowane pożyczki, finansowane ze środków europejskich. Wskażą instytucje, do których należy bezpośrednio się zgłaszać, aby ubiegać się o wsparcie. Dodatkowo podczas spotkania w Legnicy zostanie omówiony temat dotyczący Bazy Usług Rozwojowych oraz dofinansowania na podnoszenie kwalifikacji pracowników.

Do udziału w spotkaniach zapraszamy przedstawicieli mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z Dolnego Śląska.

Spotkanie we Wrocławiu odbędzie się 16 października 2017 r. w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego (ul. Walońska 3-5) w godzinach 10.00-12.30.

Zgłoszenia udziału w spotkaniu we Wrocławiu należy przesyłać na adres pife@dolnyslask.pl Informacje na temat spotkania można uzyskać pod numerem telefonu: 71 776 95 01.

Spotkanie w Legnicy odbędzie się 17 października 2017 r. w siedzibie Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Legnicy, ul. Rycerska 24 (budynek Letia Business Center, sala NOX), w godzinach 10.00-13.00.

Zgłoszenia udziału w spotkaniu w Legnicy należy przesyłać na adres pife.legnica@dolnyslask.pl Informacje na temat spotkania można uzyskać pod numerem telefonu 76 723 54 80, 76 723 54 81.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Sale, w których odbędą się spotkania są dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Prosimy o zgłaszanie potrzeb osób z niepełnosprawnościami na etapie rekrutacji.

Kolejne spotkania o tej tematyce zostaną zorganizowane w listopadzie br. w Jeleniej Górze i w Wałbrzychu.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Zapraszamy!

Materiały na spotkanie

16-17.10.2017_prezentacja PIFE

DIP 16.10.2017 Wrocław

Granty_Dolny_ŚląskZgłoszenie udziału w spotkaniu oznacza wyrażenie zgody na używanie i rozpowszechnianie Państwa wizerunku/głosu/wypowiedzi przez Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich, dla celów działań informacyjno-promocyjnych (m.in. transmisja on-line). Fotografie, filmy lub nagrania wykonane podczas spotkania mogą zostać umieszczone na stronie internetowej oraz wykorzystane w materiałach promocyjnych.

 

 

Poleć innym:

link do konta twitter link do konta facabook link do konta google plus

Zapraszamy na nową stronę


Jeśli szukasz informacji o programie Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021-2027 - zapraszamy na nową stronę https://funduszeuedolnoslaskie.pl/

 

 

Jeśli szukasz informacji o Regionalnym Programie Operacyjnym Województwa Dolnośląskiego 2014-2020  - pozostań na tej stronie .

This will close in 0 seconds