Ikona wyszukiwania Szukaj
Nasze serwisy
logo nagłówka2
Ikona kola zebatego - ustawienia
Ikona wersji kontrastowej
Ikona powiekszenia czcionki
Ikona zmniejszenia czcionki

Nasze serwisy

DIP

Spotkanie informacyjne dla kobiet powracających na rynek pracy po urodzeniu dziecka

13.04.2017 Kategoria: Szkolenia i konferencje, Szkolenie, Wiadomości

Główny  Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Wrocławiu zaprasza na spotkanie informacyjne dla kobiet powracających na rynek pracy po urodzeniu dziecka. Spotkanie odbędzie się 26 kwietnia  2017 roku we Wrocławiu.

Podczas każdego ze spotkań zostaną przedstawione możliwości pozyskania dofinansowania na rozpoczęcie własnej działalności. Przedstawimy również możliwości godzenia życia zawodowego i prywatnego –dofinansowanie opieki nad dziećmi do lat 3. Zapoznamy Państwa z ofertą szkoleń zwiększających kwalifikacje zawodowe. Podczas spotkania będzie możliwość wzięcia udziału w warsztatach z pisania listów motywacyjnych oraz porozmawiać z doradcą zawodowym i skonsultować swoje CV.

Do udziału zapraszamy wszystkie kobiety z województwa dolnośląskiego, w szczególności mamy, które planują powrót na rynek pracy po urodzeniu dziecka. Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

Spotkanie odbędzie  się 26 kwietnia 2017 r. w godzinach 10.00-13.00 we Wrocławiu: w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego (ul. Walońska 3-5, sala konferencyjna nr 122 na I piętrze).

Zgłoszenia na spotkanie  należy przesyłać na adres pife@dolnyslask.pl


Informacje na temat spotkania można uzyskać pod numerem telefonu 71 776 95 01Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Sale, w których odbędą się spotkania, są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo.Prezentacje ze spotkania

ADRP_prezentacja_DAWG

APK_DAWG_2017_własciwa

DWUP_wsparcie dla kobiet


Rozpoczynasz prowadzenie działalności poznaj swoje prawa i obowiązki_ 26.04.2017

UMWD_26.04.2017

Poleć innym:

link do konta twitter link do konta facabook link do konta google plus

Zapraszamy na nową stronę


Jeśli szukasz informacji o programie Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021-2027 - zapraszamy na nową stronę https://funduszeuedolnoslaskie.pl/

 

 

Jeśli szukasz informacji o Regionalnym Programie Operacyjnym Województwa Dolnośląskiego 2014-2020  - pozostań na tej stronie .

This will close in 0 seconds