Ikona wyszukiwania Szukaj
Nasze serwisy
logo nagłówka2
Ikona kola zebatego - ustawienia
Ikona wersji kontrastowej
Ikona powiekszenia czcionki
Ikona zmniejszenia czcionki

Nasze serwisy

DIP

Zaproszenie do składania wniosków w konkursie o Nagrodę Cesarza Maksymiliana za wkład w tworzenie polityki lokalnej i regionalnej w Europie (2021).

21.01.2021 Kategoria: Wiadomości

Nagroda Cesarza Maksymiliana przyznawana jest co dwa lata, otrzymać ją mogą projekty oraz inicjatywy, które przyczyniają się do budowania zrozumienia i integracji europejskiej, pokojowego współistnienia oraz spójności w Europie.

Celem konkursu jest wyróżnienie wyjątkowych projektów przygotowanych przez osoby, instytucje lub organizacje, dzięki którym na poziomie regionalnym i/lub lokalnym wzrasta poczucie wspólnoty europejskiej.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 31 stycznia 2021 r. Wnioski o nagrodę można składać na stronie www.emperormaximilianprize.at, korzystając z formularza zgłoszeniowego w języku niemieckim, angielskim lub francuskim.

Szczegółowe informacje na temat Emperor Maximilian Prize 2021 oraz aplikacji są zamieszczone na stronie: https://www.kaisermaximilianpreis.at/en/

Konkursi o Nagrodę Cesarza Maksymiliana 2021 – ulotka

 

 

Poleć innym:

link do konta twitter link do konta facabook link do konta google plus

Zapraszamy na nową stronę


Jeśli szukasz informacji o programie Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021-2027 - zapraszamy na nową stronę https://funduszeuedolnoslaskie.pl/

 

 

Jeśli szukasz informacji o Regionalnym Programie Operacyjnym Województwa Dolnośląskiego 2014-2020  - pozostań na tej stronie .

This will close in 0 seconds