Ikona wyszukiwania Szukaj
Nasze serwisy
logo nagłówka2
Ikona kola zebatego - ustawienia
Ikona wersji kontrastowej
Ikona powiekszenia czcionki
Ikona zmniejszenia czcionki

Nasze serwisy

DIP

Zapraszamy przedsiębiorców na spotkanie dotyczące wsparcia na badania i rozwój

19.05.2017 Kategoria: Szkolenia i konferencje, Wiadomości

Przedsiębiorcy zainteresowani pozyskaniem dofinansowania na projekty badawczo-rozwojowe nadal mogą zgłaszać się na spotkanie organizowane przez Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich (PIFE) we Wrocławiu.  Spotkanie odbędzie się 24 maja br. we Wrocławiu.

Celem spotkania jest prezentacja możliwości wsparcia przedsięwzięć badawczo-rozwojowych, dostępnych dla przedsiębiorców z województwa dolnośląskiego. Omówione będą warunki dofinansowania w konkursach ogłoszonych w ramach  Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego. Przedstawione zostaną także założenia wsparcia w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, jak i Horyzont 2020.

Do udziału zapraszamy przedsiębiorców z województwa dolnośląskiego, w szczególności z sektora MŚP. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Zgłoszenia na spotkanie we Wrocławiu należy przesyłać drogą elektroniczną na adres pife@dolnyslask.pl

Informacje na temat spotkania można uzyskać pod numerem telefonu 71 776 95 01.

Spotkanie odbędzie się 24 maja 2017 r. we Wrocławiu w godzinach 10.00-13.00 w budynku przy ul. Walońskiej 3-5 (I piętro, sala nr 122).

Sala, w której odbędzie się spotkanie jest  dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Prosimy o zgłaszanie potrzeb osób z niepełnosprawnościami na etapie rekrutacji.

Poleć innym:

link do konta twitter link do konta facabook link do konta google plus

Zapraszamy na nową stronę


Jeśli szukasz informacji o programie Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021-2027 - zapraszamy na nową stronę https://funduszeuedolnoslaskie.pl/

 

 

Jeśli szukasz informacji o Regionalnym Programie Operacyjnym Województwa Dolnośląskiego 2014-2020  - pozostań na tej stronie .

This will close in 0 seconds