Ikona wyszukiwania Szukaj
Nasze serwisy
logo nagłówka2
Ikona kola zebatego - ustawienia
Ikona wersji kontrastowej
Ikona powiekszenia czcionki
Ikona zmniejszenia czcionki

Nasze serwisy

DIP

Zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące dofinansowania na szkolenia

21.03.2017 Kategoria: Szkolenia i konferencje, Wiadomości

Informujemy, że nadal można zgłaszać się na spotkanie informacyjne organizowane przez Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich (PIFE) dotyczące dofinansowania na szkolenia. Spotkanie odbędzie się 28 marca br. we Wrocławiu.

Celem spotkania jest przedstawienie możliwości pozyskania dofinansowania na szkolenia i inne formy podnoszenia kwalifikacji, w szczególności dostępnych dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z Dolnego Śląska.

Podczas spotkania zostaną zaprezentowane założenia aktualnie realizowanego projektu, przewidującego dofinansowanie usług rozwojowych – szkoleń, kursów, studiów podyplomowych, usług doradczych – dla  przedsiębiorstw z Dolnego Śląska. Omówione zostaną zasady funkcjonowania Krajowego Funduszu Szkoleniowego, oferującego dofinansowanie na kształcenie ustawiczne pracowników i pracodawców. Przedstawione będą również warunki udziału w szkoleniach i kursach, finansowanych ze środków europejskich, skierowanych do osób dorosłych.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy dolnośląskich przedsiębiorców z sektora MŚP, a także osoby o niskich kwalifikacjach czy osoby powyżej 50 roku życia.

Zgłoszenia na spotkanie we Wrocławiu należy przesyłać na adres pife@dolnyslask.plInformacje na temat spotkania można uzyskać pod numerem telefonu: 71 776 95 01.


Spotkanie odbędzie się 28 marca 2017 r. we Wrocławiu w godzinach 10.00-13.00 w budynku przy ul. Walońskiej 3-5 (I piętro, sala nr 122).

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zapraszamy!

Poleć innym:

link do konta twitter link do konta facabook link do konta google plus

Zapraszamy na nową stronę


Jeśli szukasz informacji o programie Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021-2027 - zapraszamy na nową stronę https://funduszeuedolnoslaskie.pl/

 

 

Jeśli szukasz informacji o Regionalnym Programie Operacyjnym Województwa Dolnośląskiego 2014-2020  - pozostań na tej stronie .

This will close in 0 seconds