Ikona wyszukiwania Szukaj
Nasze serwisy
logo nagłówka2
Ikona kola zebatego - ustawienia
Ikona wersji kontrastowej
Ikona powiekszenia czcionki
Ikona zmniejszenia czcionki

Nasze serwisy

DIP

Webinarium pt. „Dofinansowanie na własny biznes i własny rozwój” – 30.04.2021 Jelenia Góra.

20.04.2021 Kategoria: jak uzyskać dofinansowanie, Kim jestem, osoba fizyczna, Szkolenia i konferencje, Szkolenie, Temat, Wiadomości

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze zaprasza  na webinarium pt.Dofinansowanie na własny biznes i własny rozwój – 30.04.2021 r.  Jelenia Góra.

W trakcie spotkania informacyjnego on-line zostaną przedstawione projekty dotyczące kompleksowego wsparcia aktywizacji zawodowej m.in.: dotacje na zakładanie działalności gospodarczej, na wsparcie rozwoju zawodowego m.in. doradztwo zawodowe/szkolenia/staże/.

Spotkanie, w formie webinarium, odbędzie się na platformie internetowej ZOOM. Dla sprawnej organizacji prosimy o zgłaszanie się na spotkanie za pośrednictwem poczty elektronicznej na  adres: pife.jeleniagora@dolnyslask.pl do dnia 29.04.2021r. Po rejestracji otrzymacie Państwo na swój adres e-mailowy indywidualny link do spotkania. W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę spotkania.

W razie problemów technicznych, prosimy o kontakt telefoniczny z organizatorem. Udział w webinarium jest bezpłatny. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Zastrzega się możliwość wcześniejszego zakończenia rekrutacji.

Do udziału zapraszamy:  osoby bez zatrudnienia zarejestrowane i niezarejestrowane jako bezrobotne należące przynajmniej do jednej z kategorii :

 • osoby powyżej 30 roku życia
 • osoby bezrobotne i bierne zawodowo,
 • osoby o niskich kwalifikacjach tj. do matury włącznie,
 • osoby z niepełnosprawnościami,
 • kobiety,
 • osoby powyżej 50 roku życia.
 • osoby które utraciły zatrudnienie z winy pracodawcy,
 • osoby zagrożone utratą pracy.

Webinarium odbędzie się:

30.04.2021r. (piątek), w godz. 12.00-13.30

Program webinarium:

 • Przywitanie uczestników, źródła informacji o Funduszach Europejskich oraz oferta Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich;
 • „Fundusz Dotacyjny – SILESIA” – projekt Agencji Karkonoskiej Agencji Rozwoju S.A  w ramach działania 8.3 Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.
 • „Aktywizacja dolnośląskiego rynku pracy – III edycja” – projekt partnerski z udziałem Karkonoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. dla subregionu jeleniogórskiego w ramach działania 8.5 Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Organizator spotkania :

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego

Ul. Bankowa 27; 58-500 Jelenia Góra

tel. 75 619 97 44, 75 619 97 45; e-mail: pife.jeleniagora@dolnyslask.pl

Poleć innym:

link do konta twitter link do konta facabook link do konta google plus

Zapraszamy na nową stronę


Jeśli szukasz informacji o programie Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021-2027 - zapraszamy na nową stronę https://funduszeuedolnoslaskie.pl/

 

 

Jeśli szukasz informacji o Regionalnym Programie Operacyjnym Województwa Dolnośląskiego 2014-2020  - pozostań na tej stronie .

This will close in 0 seconds