Ikona wyszukiwania Szukaj
Nasze serwisy
logo nagłówka2
Ikona kola zebatego - ustawienia
Ikona wersji kontrastowej
Ikona powiekszenia czcionki
Ikona zmniejszenia czcionki

Nasze serwisy

DIP

Webinarium „Fundusze Europejskie na start firmy”

27.01.2021 Kategoria: jak uzyskać dofinansowanie, Kim jestem, osoba fizyczna, Szkolenia i konferencje, Szkolenie, Temat, Wiadomości

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Wrocławiu zaprasza na webinarium „Fundusze Europejskie na start firmy”

Spotkanie informacyjne on-line dotyczy  wsparcia w formie dotacji oraz preferencyjnych pożyczek unijnych kierowanego do wszystkich osób, które chciałaby rozpocząć działalność gospodarczą w województwie dolnośląskim.

Spotkanie w formie webinarium odbędzie się na platformie internetowej. Dla sprawnej organizacji webinarium prosimy o zgłaszanie się na spotkanie za pośrednictwem adresu: pife@dolnyslask.pl . Po rejestracji otrzymacie Państwo indywidualny link do spotkania. W razie problemów technicznych, prosimy o kontakt z organizatorem.

Udział w webinarium jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę spotkania.

Do udziału zapraszamy:

Wszystkie osoby fizyczne planujące rozpocząć swój biznes

Webinarium odbędzie się:

9 lutego 2021 r. (wtorek), w godz. 10:00-11.00

Program webinarium:

  • Oferta PIFE
  • Dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej  w województwie dolnośląskim w ramach Funduszy Europejskich 2014-2020 (Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy)
  • Preferencyjne pożyczki unijne na start

 

Organizator webinarium:

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Wrocławiu 
Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego 
Wybrzeże Słowackiego 12-14 
50-411 Wrocław 
Infolinia: 801 700 008 , tel. 71 776 95 01
e-mail: pife@dolnyslask.pl

Poleć innym:

link do konta twitter link do konta facabook link do konta google plus

Zapraszamy na nową stronę


Jeśli szukasz informacji o programie Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021-2027 - zapraszamy na nową stronę https://funduszeuedolnoslaskie.pl/

 

 

Jeśli szukasz informacji o Regionalnym Programie Operacyjnym Województwa Dolnośląskiego 2014-2020  - pozostań na tej stronie .

This will close in 0 seconds