Ikona wyszukiwania Szukaj
Nasze serwisy
logo nagłówka2
Ikona kola zebatego - ustawienia
Ikona wersji kontrastowej
Ikona powiekszenia czcionki
Ikona zmniejszenia czcionki

Nasze serwisy

DIP

Webinarium „Fundusze Europejskie dla firm poszkodowanych przez pandemię COVID-19”, 16.06.2021 r.

09.06.2021 Kategoria: jak uzyskać dofinansowanie, Kim jestem, przedsiębiorca, Szkolenia i konferencje, Szkolenie, Temat, Wiadomości

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Wrocławiu zaprasza na webinarium „Fundusze Europejskie dla firm poszkodowanych przez pandemię COVID-19”.

W trakcie webinarium zostaną zaprezentowane informacje na temat aktualnych możliwości pozyskania dotacji ze środków Unii Europejskiej dla przedsiębiorców (głównie sektora MŚP) dostępne w bieżącym roku, ze szczególnym uwzględnieniem konkursu 1.5 D Wsparcie dla MŚP dotkniętych skutkami epidemii COVID-19.

Webinarium odbędzie się na platformie ZOOM. Dla sprawnej organizacji webinarium prosimy o zgłaszanie się na spotkanie za pośrednictwem adresu: piotr.puczek@dolnyslask.pl


Po rejestracji otrzymacie Państwo indywidualny link do spotkania. W razie problemów technicznych, prosimy o kontakt z organizatorem.

Udział w webinarium jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.
W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę spotkania.

Do udziału zapraszamy:

Przedsiębiorców z Dolnego Śląska

Webinarium odbędzie się:

16 czerwca 2021 r. (środa), w godz. 10:00-11.00

Program webinarium:

10.00 – 10.10 oferta Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich;

10.10 – 11.00 przegląd aktualnych form wsparcia dla MŚP, w tym m.in. konkurs 1.5 D Wsparcie dla MŚP dotkniętych skutkami epidemii COVID-19, Dolnośląski Pakiet Gospodarczy, Programy STEP oraz Innovation Coach, wsparcie obszarów wiejskich,  możliwości szkoleniowe i doradcze dla firm.

Organizator webinarium:

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Wrocławiu
Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego 
Wybrzeże Słowackiego 12-14 
50-411 Wrocław 
Infolinia: 801 700 008 , tel. 71 776 95 01
e-mail: pife@dolnyslask.pl

Poleć innym:

link do konta twitter link do konta facabook link do konta google plus

Zapraszamy na nową stronę


Jeśli szukasz informacji o programie Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021-2027 - zapraszamy na nową stronę https://funduszeuedolnoslaskie.pl/

 

 

Jeśli szukasz informacji o Regionalnym Programie Operacyjnym Województwa Dolnośląskiego 2014-2020  - pozostań na tej stronie .

This will close in 0 seconds