Ikona wyszukiwania Szukaj
Nasze serwisy
logo nagłówka2
Ikona kola zebatego - ustawienia
Ikona wersji kontrastowej
Ikona powiekszenia czcionki
Ikona zmniejszenia czcionki

Nasze serwisy

DIP

Spotkanie informacyjne dla wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych

23.11.2017 Kategoria: instytucja, jak uzyskać dofinansowanie, Szkolenia i konferencje, Szkolenie, Wiadomości

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich (PIFE) we Wrocławiu zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości pozyskania dofinansowania dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych w kontekście aktualnie ogłoszonych naborów. Spotkanie odbędzie się 7 grudnia br. we Wrocławiu.

Podczas spotkania zostaną przedstawione zasady ubiegania się o dofinansowanie w ramach ogłoszonych konkursów w Programie Operacyjnym Infrastruktura i Środowisko oraz Regionalnym Programie Operacyjnym Województwa Dolnośląskiego.

Omówione zostaną możliwości obejmujące termomodernizację budynków wielorodzinnych mieszkalnych (wsparcie dla wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych) oraz inwestycje dotyczące efektywnej dystrybucji ciepła i chłodu (wsparcie dla spółdzielni mieszkaniowych). Przedstawimy również założenia konkursu obejmującego rewitalizację zdegradowanych obszarów (budynki wielorodzinne mieszkanie).

Do udziału w spotkaniu zapraszamy przedstawicieli spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych zlokalizowanych na terenie ZIT Wrocławskiego Obszaru Funkcjonalnego oraz miast subregionalnych (wskazanych w kontraktach terytorialnych), a także miast średnich, w tym tracących funkcje społeczno-gospodarcze.

Spotkanie odbędzie się 7 grudnia 2017 r. we Wrocławiu w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego województwa Dolnośląskiego przy ul. Walońskiej 3-5 (I piętro, sala 122) w godzinach 10.00-13.00.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres pife@dolnyslask.pl, z podaniem imienia i nazwiska uczestnika. Informacje na temat spotkania można uzyskać pod numerem telefonu 71 776 95 01, 71 776 96 51.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Sala, w której odbędzie się spotkanie, jest dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Prosimy o zgłaszanie potrzeb osób z niepełnosprawnościami na etapie rekrutacji.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.  Zapraszamy!

Prezentacje ze spotkania

prezentacja um wd 171207

spotkanie dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych 7.12.2017Zgłoszenie udziału w spotkaniu oznacza wyrażenie zgody na używanie i rozpowszechnianie Państwa wizerunku/głosu/wypowiedzi przez Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich, dla celów działań informacyjno-promocyjnych (m.in. transmisja on-line). Fotografie, filmy lub nagrania wykonane podczas spotkania mogą zostać umieszczone na stronie internetowej oraz wykorzystane w materiałach promocyjnych.

 

Poleć innym:

link do konta twitter link do konta facabook link do konta google plus

Zapraszamy na nową stronę


Jeśli szukasz informacji o programie Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021-2027 - zapraszamy na nową stronę https://funduszeuedolnoslaskie.pl/

 

 

Jeśli szukasz informacji o Regionalnym Programie Operacyjnym Województwa Dolnośląskiego 2014-2020  - pozostań na tej stronie .

This will close in 0 seconds