Ikona wyszukiwania Szukaj
Nasze serwisy
logo nagłówka2
Ikona kola zebatego - ustawienia
Ikona wersji kontrastowej
Ikona powiekszenia czcionki
Ikona zmniejszenia czcionki

Nasze serwisy

DIP

Dni Otwarte Funduszy Europejskich – już po raz czwarty!

10.04.2017 Kategoria: Działania promocyjne, Wiadomości

Bez nazwy-1

Serdecznie zapraszamy do udziału w IV edycji ogólnopolskiej akcji promocyjnej pn. „Dni Otwarte Funduszy Europejskich”.

Akcję koordynuje Ministerstwo Rozwoju we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego.

Dołącz do największej akcji promującej projekty dofinansowane ze środków unijnych w Polsce.

Aby wziąć udział w IV edycji akcji, wystarczy „otworzyć” swój projekt dla mieszkańców regionu przynajmniej na jeden dzień w okresie od 18 do 21 maja 2017 r.

Jeśli jesteś beneficjentem Funduszy Europejskich i chciałbyś pokazać odwiedzającym to, co udało Ci się osiągnąć lub zbudować  dzięki środkom UE, zapraszamy do udziału w akcji! Nie trzeba organizować wielkiego, spektakularnego eventu. Wystarczy udostępnić swoją ofertę za darmo lub ze zniżką. Nie muszą być to miejsca związane z rozrywką i relaksem. Możliwość zobaczenia zaplecza teatrów, lotnisk, zakładów produkcyjnych czy oczyszczalni ścieków wyróżnia DOFE spośród innych, podobnych akcji i najbardziej przyciąga uczestników.

W marcu 2017 r. pod adresem www.dniotwarte.eu dostępny będzie formularz za pośrednictwem którego beneficjenci, będą mogli zgłaszać propozycje atrakcji związanych z ich projektami.

Co oferujemy uczestnikom

Beneficjentom, którzy zdecydują się „otworzyć” swój projekt i w sposób interesujący zaprezentować mieszkańcom województwa zapewniamy ogólnopolską promocję Dni Otwartych m.in. w telewizji, radio, na portalach i w kanałach społecznościowych.

ulotka 1 ulotka 2 ulotka 3 ulotka 4 ulotka 5 ulotka 6

Poprzednie edycje

III edycja zwyciężyła w prestiżowym konkursie European Public Communication Award 2016 na najlepszą europejską kampanię publiczną. Jury konkursu doceniło polskie Dni Otwarte za skalę, efekty i szeroki zasięg medialny.

Poprzednia edycja Dni Otwartych cieszyła się dużym zainteresowaniem. W czasie trwania akcji odbyło się blisko 1000 wydarzeń, w których wzięło udział około 220 tysięcy uczestników!

Szczegółowe informacje :

Dział Informacji i Promocji RPO WD

kontakt telefoniczny : 71 776 90 91, 71 776 92 02

kontakt mailowy na adres: karolina.pieta-gadzicka@dolnyslask.pl, magdalena.kula@dolnyslask.plSERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 

Poleć innym:

link do konta twitter link do konta facabook link do konta google plus

Zapraszamy na nową stronę


Jeśli szukasz informacji o programie Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021-2027 - zapraszamy na nową stronę https://funduszeuedolnoslaskie.pl/

 

 

Jeśli szukasz informacji o Regionalnym Programie Operacyjnym Województwa Dolnośląskiego 2014-2020  - pozostań na tej stronie .

This will close in 0 seconds