Ikona wyszukiwania Szukaj
Nasze serwisy
logo nagłówka2
Ikona kola zebatego - ustawienia
Ikona wersji kontrastowej
Ikona powiekszenia czcionki
Ikona zmniejszenia czcionki

Nasze serwisy

DIP

Webinarium: „Fundusze na start firmy” – 20 kwietnia 2022 r.

19.04.2022 Kategoria: Kim jestem, organizacja pozarządowa, osoba fizyczna, Szkolenie, Temat, Wiadomości

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich UMWD we Wrocławiu oraz Biuro Rozwoju Gospodarczego UMW zapraszają na webinarium: „Fundusze na start firmy”

 

Webinarium dotyczy wsparcia w formie dotacji i preferencyjnych pożyczek unijnych kierowanego do osób, które chciałaby rozpocząć działalność gospodarczą w województwie dolnośląskim. Przedstawicielka Biura Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miejskiego Wrocławia wyjaśni Państwu dodatkowo aktualne zasady rejestracji własnej działalności gospodarczej oraz opowie o wsparciu finansowym, doradczym, informacyjnym i promocyjnym Miasta dla nowopowstałych firm.

 

Webinarium odbędzie się na platformie internetowej ZOOM. Dla sprawnej organizacji webinarium prosimy o zgłaszanie się na spotkanie za pośrednictwem adresu: pife@dolnyslask.pl .

 

Po rejestracji otrzymacie Państwo bezpośredni link do spotkania on-line wraz ze wskazówkami do logowania. W razie problemów technicznych, prosimy o kontakt z organizatorem.

Udział w webinarium jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę spotkania.

 

Do udziału zapraszamy: wszystkie osoby fizyczne planujące rozpocząć swój biznes

 

Webinarium odbędzie się 20 kwietnia 2022 r. (środa), w godz. 10:00-11.30

 

Program webinarium:

  • Omówienie dostępnych w województwie dolnośląskim projektów i innych możliwości wsparcia na rozpoczęcie działalności gospodarczej  przed rejestracją firmy (dotacje oraz niskooprocentowane pożyczki unijne) – PIFE
  • Przewodnik zakładania działalności gospodarczej – ABC wrocławskiego przedsiębiorcy – Biuro Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miejskiego Wrocławia

 

Organizatorzy webinarium:

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Wrocławiu 
Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego 
Wybrzeże Słowackiego 12-14 
50-411 Wrocław 
Infolinia: 801 700 008 , tel. 71 776 95 01
e-mail: pife@dolnyslask.pl

 

oraz

 

Biuro Rozwoju Gospodarczego

Urząd Miejski Wrocławia

Świdnicka 53

50-030 Wrocław

tel.: 71 777 71 74

e-mail: brg@um.wroc.pl

Poleć innym:

link do konta twitter link do konta facabook link do konta google plus

Zapraszamy na nową stronę


Jeśli szukasz informacji o programie Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021-2027 - zapraszamy na nową stronę https://funduszeuedolnoslaskie.pl/

 

 

Jeśli szukasz informacji o Regionalnym Programie Operacyjnym Województwa Dolnośląskiego 2014-2020  - pozostań na tej stronie .

This will close in 0 seconds