Ikona wyszukiwania Szukaj
Nasze serwisy
logo nagłówka2
Ikona kola zebatego - ustawienia
Ikona wersji kontrastowej
Ikona powiekszenia czcionki
Ikona zmniejszenia czcionki

Nasze serwisy

DIP

Komunikat dla Wnioskodawców RPO WD 2014-2020 w zakresie publikacji zapytań ofertowych zgodnie z obowiązującymi wytycznymi w zakresie kwalifikowalności wydatków

15.11.2017 Kategoria: Wiadomości
UWAGA! Komunikatem z 4 stycznia 2018 roku zmienione zostały zasady publikacji zapytań ofertowych.Komunikat z 15 listopada 2017 roku dla Wnioskodawców RPO WD 2014-2020 w zakresie publikacji zapytań ofertowych zgodnie z obowiązującymi wytycznymi w zakresie kwalifikowalności wydatków.

Instytucja Zarządzająca RPO WD 2014-2020 informuje, że zmienia się sposób upublicznienia zapytania ofertowego w przypadku, gdy Wnioskodawca rozpoczyna realizację projektu na własne ryzyko przed podpisaniem umowy o dofinansowanie, określony w komunikacie z 30 sierpnia 2017 roku.

Od 16 listopada 2017 roku w przypadku projektów, dla których w ramach RPO WD nie zawarto umowy (tj. w szczególności projektów w trakcie oceny, projektów umieszczonych na „listach rezerwowych”, projektów wybranych oczekujących na podpisanie umowy) zapytania ofertowe publikowane będą na stronie www.zamowieniarpo.dolnyslask.pl.

Instrukcja dotycząca logowania i publikowania informacji dostępna jest na powyższej stronie.

 

Poleć innym:

link do konta twitter link do konta facabook link do konta google plus